Oficiální ubytování

Oficiálním partnerem pro ubytování se stal prestižní SPA Hotel Thermal, umístěný v samém srdci Karlových Varů.
Pro závodníky ITU triathlon World Cup Karlovy Vary 2017 je to nejvýhodnější ubytování kvůli výhodné lokalitě. Stačí sjet výtahem z pokoje a nacházíte se přímo v centru dění, u depa na ploše SPA Hotelu Thermal. 

SPA Hotel Thermal Vám nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových, nebo v dvoulůžkových pokojích, i v apartmánech. Pokoje s balkóny skýtají nádherný výhled na lázeňskou část města. Pokoje s francouzskými balkony nabízejí jedinečný pohled do parku. Moderní čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v samém srdci Karlových Varů. Leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny.

Hotelový také komplex disponuje jedním z největších kongresových center v západních Čechách. Celková kapacita přesahuje 2000 konferenčních míst. Největší měrou se na ní podílí Velký sál s 1148 místy. 1000 míst je rozloženo mezi další dva sály a menší salonky, všechny s variabilním uspořádáním.
Díky tomuto zázemí můžeme pro závodníky pořádat profesionální briefingy i pasta párty.

Snídaně, obědy a večeře jsou servírovány v hotelové restauraci formou výběru z bufetových stolů. Část restaurace prochází do prostorné terasy s výhledem do centra Karlových Varů. Vedle hotelové recepce je k dispozici FILM CAFÉ s nabídkou teplých a studených nápojů a lehkého občerstvení.

thermal

 

Další možná ubytování:

Hotel Dvorana

hotel Dvorana logo

Hotel Dvorana je svoji nabídkou služeb přizpůsoben jak pro rodiny s dětmi, milovníky kultury, seniory, tak pro přátele sportu. V hotelu je 23 nadstandardně vybavených pokojů s nejmodernějšími technologiemi. Všechny pokoje disponují nezávislou klimatizací a vzduchotechnikou, pokrytí WI-FI zdarma po celém hotelu je samozřejmostí. Využít lze z široké nabídky wellness služeb (sauny, masáže, ...), soukromého kinosálu nebo games klubu. Hotel je umístěn v klidné městské části Dvory nedaleko areálu Rolava. Do centra se lze po chvilce dostat MHD nebo naší partnerskou taxi službou za zvýhodněnou cenu. Pro účastníky triatlonu nabízíme 10% slevu z aktuálních cen.

 
Adresa:
Chebská 394, 360 06 Karlovy Vary
355 311 311
 

   

 

 

Vienna House Dvořák Karlovy Vary

vienna house dvořák.png

Vienna House Dvořák v Karlových Varech tvoří šest elegantně zdobených budov se secesní fasádou. Hotel je díky své exkluzivní poloze přímo u řeky a v blízkosti Vřídelní kolonády klenotem tohoto tradičního lázeňského města. Středobodem hotelu je lázeňské a wellness centrum, kde je o hosty královsky postaráno. Hotel disponuje 126 klimatizovaných pokojů a apartmá, restaurací, hotelovým barem, spa a wellness.  Hotel je držitelem certifikátu EuropeSpa med pro lázeňské hotely, který je symbolem vysoké kvality a profesionality.

Nová louka 2053/11, 360 21 Karlovy Vary

353 102 111

reception.dvorak-karlsbad@viennahouse.com

Odkaz na ubytování zde.

 

CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior

Carlsbad Plaza logo

Hotel Carlsbad Plaza je prvním hotelem v České republice, který získal nejvyšší možnou certifikaci 5* Superior. V lázeňském centru Karlových Varů nabízí svým hostům ubytování ve  151 nadstandardně vybavených pokojích, včetně 27 apartmánů o rozměru až 216 m2. Hotel nabízí svým hostům 2 restaurace, 3 denní a 1 noční bar, moderní konferenční prostory i luxusní obchody. Hotel je jedinečný zejména rozsáhlou nabídkou léčebných služeb zahrnující více než 250 druhů procedur v unikátních Medical Spa & Wellness prostorách o rozloze 3500 m2, včetně unikátních Medical Spa Suites.

Mariánskolázeňská 25 
360 01 Karlovy Vary 
Czech Republic

Web:               www.carlsbad-plaza.com

E-mail:            reservation@carlsbadplaza.cz

Tel.:                 (+420) 353 225 502