CTT ITU intropict selectCTT Age Groups selectBabyDuathlon selectCTT Czech Cup selectNight Run select

CTT intro swimm

City Triathlon Karlovy Vary 2017,
světová úroveň přichází do světových lázní…

Dvanáctý ročník triatlonové tradice se posouvá na novou úroveň. Úspěšná organizace, nadšení stovek
dobrovolníků, podpora od našich partnerů a vzájemná spolupráce při pořádání populárních triatlonových závodů přináší vytouženou výzvu – Světový pohár triatlonu. V Karlových Varech. V České Republice. Vysoká profesionlita a jedinečné prostředí pro atraktivní sportovní víkend nás společně staví před novou výzvu.
Buďme spolu světoví!

Rok 2017 je milníkem v historii pro naši akci i město, region i ČR, neboť díky své tvrdé práci a nikdy nekončící snaze jsme získali jedinečnou možnost pořádat Světový pohár v triatlonu – disciplíně náročné nejen pro atlety, ale i pro organizátory. Již nyní proto projevujeme maximální nasazení, abychom zajistily hladký a zdařilý průběh akce, konající se v jednom z nejkrásnějších měst naší republiky na konci srpna, jakožto sportovně společenské vyvrcholení letních prázdnin.

Citytriathlon ITU World Cup 2017 logo 200px

Vítejte ve světě profesionálních i amatérských sportovních výkonů, rostoucích ambicí a nezdolatelné touhy po vítězství, kde každý bojuje sám za sebe, ale i sám se sebou, aby mohl odevzdat co nejlepší výsledky pro svůj tým.

To je 2017 Karlovy Vary City Triathlon ITU World Cup.
Tímto Vám představujeme špičkový závod světové úrovně, který se hned po MFF stal největší sportovně
společenskou událostí a nadále nabývá na popularitě. S bohatým doprovodným programem, množstvím akcí, charakterem i organizací se řadí mezi nejlepší a největší akce ve střední Evropě a tento rok se připravuje být nejlepší akcí světové úrovně. Tato událost je jedinečná svým spojením sportu a zábavy, čímž si zajišťuje široký společenský přesah, ale získává popularitu i díky zapojením handicapovaných sportovců.

City Triathlon ale není jen profesionální sport. Je to čistá radost z pohybu se skvělou atmosférou
na konci léta. Je to táta se synem, babička s vnučkou. Generační rodinná výzva, pracovní sázka,

nebo hec mezi přáteli…

CTT inzerát KVIC 1200 web