Oficiální ubytování

Oficiálním partnerem pro ubytování se stal prestižní SPA Hotel Thermal, umístěný v samém srdci Karlových Varů.
Pro závodníky Carlsbad International School CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2016 ETU Premium European Cup je to nejvýhodnější ubytování kvůli výhodné lokalitě. Stačí sjet výtahem z pokoje a nacházíte se přímo v centru dění, u depa na ploše SPA Hotelu Thermal.

SPA Hotel Thermal Vám nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových, nebo v dvoulůžkových pokojích, i v apartmánech. Pokoje s balkóny skýtají nádherný výhled na lázeňskou část města. Pokoje s francouzskými balkony nabízejí jedinečný pohled do parku. Moderní čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v samém srdci Karlových Varů. Leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny.

Hotelový také komplex disponuje jedním z největších kongresových center v západních Čechách. Celková kapacita přesahuje 2000 konferenčních míst. Největší měrou se na ní podílí Velký sál s 1148 místy. 1000 míst je rozloženo mezi další dva sály a menší salonky, všechny s variabilním uspořádáním.
Díky tomuto zázemí můžeme pro závodníky pořádat profesionální briefingy i pasta párty.

Snídaně, obědy a večeře jsou servírovány v hotelové restauraci formou výběru z bufetových stolů. Část restaurace prochází do prostorné terasy s výhledem do centra Karlových Varů. Vedle hotelové recepce je k dispozici FILM CAFÉ s nabídkou teplých a studených nápojů a lehkého občerstvení.    

 

thermal