CTT ITU intropict selectCTT Age Groups selectBabyDuathlon selectCTT Czech Cup selectNight Run select

CTT ITU intropict

Elitní závody

Na závodníky elitního závodu čekají velice atraktivní tratě, které jsou po světě vyhlášené svojí spravedlivostí, náročností a členitostí.

Plavecká část se všemi atraktivními skoky, výběhy a nasedáním na kolo bude probíhat na přírodním koupališti Rolava, odkud se závodnicí na kole přesunou po nájezdu na cyklistický okruh, který absolvují sedmkrát. Závodníky čeká technicky náročná trať s různými druhy povrchu, včetně 21% stoupáním na Zámecký vrh s bouřlivým diváckým kotlem.

Druhé depo, cílová rovinka a cíl se nachází na prostranství před hotelem Thermal. Běžecká část je situována kolem nejvýznamnějších kolonád v údolí řeky Teplé.

Stejně jako na ostatních závodech série Světového pohárů očekáváme bouřlivé fandění tisíců diváků, kteří se mohou těšit na výkony elitních závodníků ze světové nejlepší stovky, kteří se účastnili LOH 2016 v Riu.

V tomto závodě budou závodníci bojovat o cenné body do seriálu Světového poháru 2017 a pro účast na Letních olympijských hrách 2020 v Tokiu, a hlavně o prize money v hodnotě 60 000 $.

Pro diváky bude připraveno zázemí a služby v podobě parkování a hromadné přepravy autobusy mezi hlavními lokacemi závodu.

Podrobnosti zde.