Poděkování partnerům

posted in: Nezařazené | 0

Užili jste si poslední prázdninový víkend s triatlonem? Zúčastnili jste se jako závodníci, diváci, rozhodčí, organizátoři nebo doborovolníci CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018? Pojďme se vrátit o dva týdny zpět na start.
Na počátku je vždy nápad a realizační tým, ten v Karlových Varech tvoří spolek CITY TRIATHLON a Česká triatlonová asociace. Letošní ročník opět prokázal, že tratě v Karlových Varech umějí být krásné díky jedinečné lázeňské kulise, ale také technicky náročné a přejí připraveným. Světové lázně Karlovy Vary a Karlovarský kraj jsou každoročně dočasným domovem pro světovou triatlonovou elitu a letos se této role zhostily opět na jedničku.
Význam akce pro rozvoj sportování dětí a mládeže podtrhuje partnerství MŠMT a agentury CZECHTOURISM.
CITY TRIATHLON nabídl i letos GEIS Baby Duathlon, který je určen všem, od nejmenších až po triatlonisty teenagery. Páteční triatlonové entré obstaraly žákovské kategorie v Českém poháru. Pro nejlepší připravily ceny porcelánky Rudolf Kämpf a Leander Loučky. Světové hvězdy se budou doma chlubit křišťálovými trofejemi české značky Moser.
CITY TRIATHLON není jen o výkonech. Jeho součástí je zážitkový rodinný běh pro celou rodinu CITY NIGHT RUN. Poděkování patří všem startujícím a firmě Sedlecký kaolin, kteří podpořili handicapované plavce klubu Kontakt Karlovy Vary.
Velký triatlonový svátek CITY TRIATHLON by se v Karlových Varech rozhodně neobešel bez mravenčí a mnohdy nepostřehnutelné práce a servisu při dopravě závodníků i fanoušků (AAA Auto, Dopravní podnik Karlovy Vary), na občerstvovacích stanicích (Bílinská kyselka) či ve zdravotním centru (Penta Hospitals).
Chcete si připomenout historicky druhý Světový pohár v triatlonu ještě jednou? Máte šanci! Česká televize, Deníky Bohemia vám přinášejí bohatý reportážní materiál z Karlových Varů.
Děkujeme za podporu všem partnerům a dobrovolníkům, kteří byli s námi až do cíle ročníku 2018!
Těšíme se na ITU Světový pohár 2019!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *