>>> PROGRAM >>>

>>> Pátek 23. 8.

10:30–12:10 Registrace žáků 8–9 a 10–11 let
10:30–13:10 Registrace žáků 12–13 a 14–15 let
12:10–12:55 Ukládání věcí do depa žáků 8–9 a 10–11 let
12:55–13:00 Rozprava žáků 8–9 a 10–11 let před startem
13:00 START závodu ČP kategorie 8 a 9 let; 10 a 11 let
13:20–13:50 Ukládání věcí do depa žáků 12–13 a 14–15 let
14:00 START závodu ČP kategorie 12 a 13 let
15:00 START závodu ČP kategorie 14 a 15 let
15:55 Vyhlášení výsledků všech kategorií – Areál Rolava
15:00–20:00 Registrace – Karlovarské městské divadlo
21:00 START závodu CITY NIGHT RUN
19:30 Koncert kapely IN ACTION – Divadelní náměstí
20:30 Bubenická a světelná show – Divadelní náměstí
22:00 Vyhlášení výsledků – Divadelní náměstí

 

>>> Sobota 24. 8.

08:00–09:15 Registrace dětí – Baby Duathlon
09:00–09:50 Ukládání věcí do depa
09:55–10:00 Rozprava dětí před startem
10:00 START závodu BABY Duathlon (pouze Rolava)
12:00 Vyhlášení výsledků všech kategorií – Areál Rolava
08:00–13:30 Registrace závodníků bude ukončena hodinu před startem dané kategorie
13:00–14:00 Ukládání do depa č. 2 (Divadelní náměstí)
13:30–14:30 Ukládání do depa č. 1 (Rolava)
14:30 START dorostu a juniorů a AGE GROUPS 20 až 39 let
15:30–16:30 Ukládání do depa č. 2 (Divadelní náměstí)
16:00–17:00 Ukládání do depa č. 1 (Rolava)
17:00 START AGE GROUPS 40 let a starší, štafet a paratriatlonu
20:00 Vyhlášení vítězů – Divadelní náměstí
19:30 Koncert kapely SUPPORT LESBIENS – Divadelní náměstí

>>> Neděle 25. 8.

8:00–8:30 SP ženy Ukládání věcí do depa č. 2 (Divadelní náměstí) – ženy
8:30–9:30 SP ženy Ukládání věcí do depa č. 1 (Rolava) – ženy
9:00–9:45 SP ženy Rozplavání – ženy
9:50–9:59 SP ženy Prezentace před závodem (představení závodníků)
10:00 START – ITU World Cup (ženy) (1500 m plavání, 40 km cyklistika,10 km běh)
13:00–14:00 SP muži Ukládání věcí do depa č.2 (Divadelní náměstí) – muži
13:30–14:30 SP muži Ukládání věcí do depa 1 (Rolava) – muži
14:00–14:45 SP muži Rozplavání – muži
14:50–14:59 SP muži Prezentace před závodem (představení závodníků)
15:00 START – ITU World Cup (muži) (1500 m plavání, 40 km cyklistika,10 km běh)
17:00 SP ženy Oficiální vyhlášení vítězů – Divadelní náměstí
17:15 SP muži Oficiální vyhlášení vítězů – Divadelní náměstí

>>> DOPROVODNÝ PROGRAM >>>

>>> IN ACTION

Kdy: 31.8.2018 19:30 hod.
Kde: Divadelní náměstí

Máte rádi metal mosh core nebo metal core? Přijďte si poslechnout kapelu, která nejede na vlně trendů.

>>> BUBENICKÁ A SVĚTELNÁ SHOW

Kdy: 31.8.2018 20:30 hod.
Kde: Divadelní náměstí

Strhující, dynamická brazilská bubenická show Vás nabije energií, pocházející ze slunných oblastí Brazílie, Kuby i Afriky.

>>> SUPPORT LESBIENS

Kdy: 1.9.2018 19:30 hod.
Kde: Divadelní náměstí

Skvěle se pobavíte, i když se zrovna nebude závodit, třeba právě při vystoupení kapely Support Lesbiens.