>>> PROGRAM 2019>>>

>>> Pátek 23. 8.

10:30–12:10 Registrace žáků 8–9 a 10–11 let
10:30–13:10 Registrace žáků 12–13 a 14–15 let
12:10–12:55 Ukládání věcí do depa žáků 8–9 a 10–11 let
12:55–13:00 Rozprava žáků 8–9 a 10–11 let před startem
13:00 START závodu ČP kategorie 8 a 9 let; 10 a 11 let
13:20–13:50 Ukládání věcí do depa žáků 12–13 a 14–15 let
14:00 START závodu ČP kategorie 12 a 13 let
15:00 START závodu ČP kategorie 14 a 15 let
15:55 Vyhlášení výsledků všech kategorií – Areál Rolava

>>> Sobota 24. 8.

08:00–09:15 Registrace dětí – GEIS Baby Duathlon
09:00–09:50 Ukládání věcí do depa
09:55–10:00 Rozprava dětí před startem
10:00 START závodu GEIS BABY DUATHLON (pouze Rolava)
12:00 Vyhlášení výsledků všech kategorií – Areál Rolava
08:00–13:30 Registrace závodníků bude ukončena hodinu před startem dané kategorie
13:00–14:00 Ukládání do depa č. 2 (Divadelní náměstí)
13:30–14:15 Ukládání do depa č. 1 (Rolava)
14:30 START dorostu a juniorů a PSG AGE GROUPS 20 až 39 let
16:10–16:30 Ukládání do depa č. 2 (Divadelní náměstí)
16:00–16:45 Ukládání do depa č. 1 (Rolava)
17:00 START PSG AGE GROUPS 40 let a starší, štafet a paratriatlonu
19:15 Vyhlášení vítězů – Divadelní náměstí
19:30 Koncert kapely HAMLETI – Park Divadelní náměstí

>>> Neděle 25. 8.

8:00–8:30 SP ženy Ukládání věcí do depa č. 2 (Divadelní náměstí) – ženy
8:45–9:45 SP ženy Ukládání věcí do depa č. 1 (Rolava) – ženy
8:45–9:45 SP ženy Rozplavání – ženy
9:50–9:59 SP ženy Prezentace před závodem (představení závodníků)
10:00 START – ITU World Cup (ženy) (1500 m plavání, 40 km cyklistika,10 km běh)
13:00–13:30 SP muži Ukládání věcí do depa č.2 (Divadelní náměstí) – muži
13:45–14:45 SP muži Ukládání věcí do depa 1 (Rolava) – muži
13:45–14:45 SP muži Rozplavání – muži
14:50–14:59 SP muži Prezentace před závodem (představení závodníků)
15:00 START – ITU World Cup (muži) (1500 m plavání, 40 km cyklistika,10 km běh)
17:10 SP ženy Oficiální vyhlášení vítězů – Divadelní náměstí
17:20 SP muži Oficiální vyhlášení vítězů – Divadelní náměstí

>>> DOPROVODNÝ PROGRAM >>>

>>> HAMLETI

Kdy: 24. 8. 2019 19:30 hod.
Kde: Park Divadelní náměstí

Máte rádi známé české i zahraniční hity? Přijďte si je poslechnout v originálním podání skupiny Hamleti.

>>> BUBENICKÁ SHOW

Kdy: 24. a 25. 8. 2019 během závodů.
Kde: po trase závodu

Strhující, dynamická bubenická show Vás nabije energií, pocházející ze slunných oblastí Brazílie, Kuby i Afriky.