Chcete, aby si vaše děti vyzkoušely triatlon? Pobavily se? Užily si skvělý týden plný zábavy? Přihlaste je na příměstský triatlonový kemp, který je určen dětem ve věku od 5 do 15 let a je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé. Uskuteční se od 24. do 28. srpna na Rolavě v Karlových Varech.

“Rádi přivítáme každého. A stále je ještě možné se přihlásit, klidně i v pondělí ráno,” řekl Lukáš Netík, který tábor na místě osobně povede. Triatlonu se věnuje 12 let a příměstské tábory na bruslích a kolech pořádá již desátým rokem.

Co děti na kempu čeká? Samozřejmě plavání, kolo a běh. První den je seznamovací pro všechny a děti budou jen na souši na kolech a běhat. Cyklo překážky a technika na kole budou součástí pondělí. Po celý týden děti mají zajištěno stravování – svačiny dopolední i odpolední a obědy v restauraci Novissimo.

V úterý se děti přesunou i do vody a dle počasí v ní stráví i třeba dvě hodiny. Středa je výletní den a pojedou na celodenní výlet podél řeky Ohře. “Děti to na našich kempech musí bavit proto máme naplánován i výlet na koloběžkách a ten bude dle počasí v pátek. Využijeme i šlapací kárky a možná i paddleboardy, které máme na Rolavě k dispozici. Ve čtvrtek odpoledne však je v plánu závod – plavání kolo a běh vše na Rolavě,” láká děti Lukáš Netík.

Více informací o kempu i přihlášky najdete zde.