>>> AKTUALITY >>>

 

5 míst, kde po závodě nejlépe zregenerujete

CITY TRIATHLON Karlovy Vary máte za sebou? Teď je čas na pořádnou regeneraci. A právě Karlovy Vary jsou na odpočinek přímo dělané – poradíme vám 5 míst, kde si ji nejlépe vychutnáte: Kolonády – Jedním z nejlepších míst na procházky jsou v Karlových Varech bezesporu kolonády. Najdete jich tam celkem pět

read more

Bezpečnost triatlonistů bude hlídat i supermoderní dron

Desítky zahraničních triatlonových hvězd, stovky českých závodníků, tisícovky fanoušků… CITY TRIATHLON Karlovy Vary se řadí k největším sportovním akcím, které Česko v letošním roce přivítá. S ohledem na rozsah akce jsou naplánována nutná dopravní omezení i bezpečnostní opatření.

read more

Dětské prázdniny s triatlonem

Chcete, aby si vaše děti vyzkoušely triatlon? Pobavily se? Užily si skvělý týden plný zábavy? Přihlaste je na příměstský triatlonový kemp, který je určen dětem ve věku od 5 do 15 let a je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé. Uskuteční se od 24. do 28. srpna na Rolavě v Karlových Varech a stále je možné se na něho přihlašovat.

read more

CITY TRIATHLON Karlovy Vary má nový termín

Karlovy Vary se opět mohou těšit na největší triatlonové hvězdy. Ty ovšem nezavítají do lázeňského centra k závodu světového poháru o posledním prázdninovém víkendu, jak bylo původně plánováno, ale až o dva týdny později. CITY TRIATHLON Karlovy Vary se uskuteční v novém termínu 11.-13. září.

read more

Prohlášení ředitele závodu k epidemiologické situaci

Vážení triatlonoví přátelé, nepíšu tyto řádky proto, abych vám připomínal, jak je dnešní doba komplikovaná. Všichni teď každý den bojujeme s šířením nemoci, která přímo či nepřímo zasáhla do našich životů. Jako pořadatelé mezinárodního závodu samozřejmě nejsme k celé situaci slepí.

read more

ITU Světový pohár ovládl mezi muži Brit Dickinson

Světové triatlonové velmoci potvrdily svou sílu také v Karlových Varech. V závodě ITU Světového poháru mužů byl nejrychlejší Brit Samuel Dickinson, kterého na stupních vítězů doplnil stříbrný Francouz Raphael Montoya a další Brit Grant Sheldon. Nejlepším z Čechů byl Jan Čelůstka na 20. místě.

read more