>>> AKTUALITY >>>

 

CITY TRIATHLON Karlovy Vary má nový termín

Karlovy Vary se opět mohou těšit na největší triatlonové hvězdy. Ty ovšem nezavítají do lázeňského centra k závodu světového poháru o posledním prázdninovém víkendu, jak bylo původně plánováno, ale až o dva týdny později. CITY TRIATHLON Karlovy Vary se uskuteční v novém termínu 11.-13. září.

read more

Prohlášení ředitele závodu k epidemiologické situaci

Vážení triatlonoví přátelé, nepíšu tyto řádky proto, abych vám připomínal, jak je dnešní doba komplikovaná. Všichni teď každý den bojujeme s šířením nemoci, která přímo či nepřímo zasáhla do našich životů. Jako pořadatelé mezinárodního závodu samozřejmě nejsme k celé situaci slepí.

read more

ITU Světový pohár ovládl mezi muži Brit Dickinson

Světové triatlonové velmoci potvrdily svou sílu také v Karlových Varech. V závodě ITU Světového poháru mužů byl nejrychlejší Brit Samuel Dickinson, kterého na stupních vítězů doplnil stříbrný Francouz Raphael Montoya a další Brit Grant Sheldon. Nejlepším z Čechů byl Jan Čelůstka na 20. místě.

read more

Omlouváme se za nezbytná dopravní omezení

CITY TRIATHLON Karlovy Vary je nejvýznamnější akcí svého druhu v České republice. A protože chceme pro světové elitní závodníky, ale i širokou veřejnost zajistit co nejvyšší standard a bezpečnost, jsou s touto akcí spojená dopravní omezení.

read more

Poděkování partnerům

Poděkování partnerům Od prvního Světového poháru, který hostily Karlovy Vary v roce 2017, proteklo v řece Teplé hodně vody a po majestátních kolonádách prošly tisíce lázeňských hostů. Potřetí se na náročné tratě a za jedinečnou atmosférou v srdci Evropy vrátí ITU...

read more