>>> PROGRAM 2022 >>>

>>> Pátek 9. 9.

ČESKÝ POHÁR ŽACTVA

10:30–12:10 Registrace žáků 8–9 a 10–11

10:30–13:10 Registrace žáků 12–13 a 14–15
12:10–12:55 Ukládání věcí do depa žáků 8–9 a 10–11
12:55–13:00 Rozprava žáků 8–9 a 10–11 před startem
13:00 Start žáků a žákyň 8–9 a 10–11

13:20–13:50 Ukládání věcí do depa žáků 12–13 a 14–15
14:00 Start mladší žactvo 12-13

14:00 start mladších žáků

14:02 start mladších žákyň

15:00 Start starší žactvo 14-15
15:00 start starších žáků

15:02 start starších žákyň

15:55 Žáci Vyhlášení výsledků všech kategorií – Rolava

Umístění závodu: registrace, start, cíl, depo, vyhlášení – areál koupaliště Rolava

 

SUPERSPRINTTRIATHLON smíšených štafet

13:00–16:10 Registrace SUPERSPRINTTRIATHLON smíšených štafet 
15:50–16:50 Ukládání věcí do depa SUPERSPRINTTRIATHLON smíšených štafet
16:50–17:00 Rozprava SUPERSPRINTTRIATHLON smíšených štafet před startem
17:00 Start SUPERSPRINTTRIATHLON smíšených štafet

19:00 – vyhlášení výsledků SUPERSPRINTTRIATHLON smíšených štafet

Umístění závodu: registrace, start, cíl, depo, vyhlášení – areál koupaliště Rolava

 

 

>>> Sobota 10. 9.

GEIS Babyduathlon

07:45–9:00 Registrace závodníků GEIS Babyduathlon
08:30–9:20 Ukládání věcí do depa GEIS Babyduathlon
9:25–9:30 Rozprava GEIS Babyduathlon před startem
9:30 Start jednotlivých kategorií GEIS Babyduathlon

12:00 – vyhlášení výsledků všech věkových kategorií GEIS Babyduathlon 

Umístění závodu: registrace, start, cíl, depo, vyhlášení – areál koupaliště Rolava 

 

AGE groups, štafety, paratriatlon
MČR dorostu a juniorů 

08:00–13:30 Registrace závodníků ČP 20–39 let
08:00–16:00 Registrace závodníků MČR dorost a junioři, 40+ let, paratriathlon a štafety
12:00–13:00 Ukládání věcí do depa č.2 (Divadelní náměstí) ČP 20–39 let
12:30–13:15 Ukládání věcí do depa č.1 (Rolava) ČP 20–39 let
13:30 Start Český pohár 20-39

16:10–16:30 Ukládání věcí do depa č.2 (Divadelní náměstí) MČR dorost a junioři, 40+ let, paratriathlon, štafety
16:00–16:45 Ukládání věcí do depa č.1 (Rolava) MČR dorost a junioři, 40+ let, paratriathlon, štafety
17:00 Start Český pohár dorost a junioři,40+ let, paratriathlon, štafety
– 17:00 start junioři a dorostenci
– 17:02 start juniorky a dorostenky
– 17:04 – start jednotlivci 40+
– 17:06 – start paratriathlon a štafety

19:15 Vyhlášení výsledků všech kategorií – Divadelní náměstí

Umístění závodu:
– registrace: areál koupaliště Rolava
– start: areál koupaliště Rolava
– cíl: Divadelní náměstí
– depo č.1: areál koupaliště Rolava
– depo č.2: Divadelní náměstí
– vyhlášení: Divadelní náměstí

 

 

>>> Neděle 11. 9.

8:00–8:30 SP muži Ukládání věcí do depa č. 2 (Divadelní náměstí)
8:45–9:45 SP muži Ukládání věcí do depa č. 1 (Rolava)
8:45–9:45 SP muži Rozplavání
9:50–9:59 SP muži Prezentace před závodem (představení závodníků)
10:00 START – 2021 World Triathlon Cup Karlovy Vary – muži (1500 m plavání, 40 km cyklistika a 10 km běh)
13:00–13:30 SP ženy Ukládání věcí do depa č.2 (Divadelní náměstí)
13:45–14:45 SP ženy Ukládání věcí do depa 1 (Rolava)
13:45–14:45 SP ženy Rozplavání
14:50–14:59 SP ženy Prezentace před závodem (představení závodníků)
15:00 START – 2021 World Triathlon Cup Karlovy Vary ženy (1500 m plavání, 40 km cyklistika a 10 km běh)
17:10 SP muži Oficiální vyhlášení vítězů – Divadelní náměstí
17:20 SP ženy Oficiální vyhlášení vítězů – Divadelní náměstí

 

Umístění závodu:
– registrace: areál koupaliště Rolava
– start: areál koupaliště Rolava
– cíl: Divadelní náměstí
– depo č.1: areál koupaliště Rolava
– depo č.2: Divadelní náměstí
– vyhlášení: Divadelní náměstí

>>> DOPROVODNÝ PROGRAM >>>

Program připravujeme